.

.

Siskiyou Спортски Нфл Клуч Синџир

Siskiyou Спортски Нфл Клуч Синџир

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Увезени Повлечете го затворањето. Официјално лиценциран производ лиценца : Siskiyou тока. Целосно фрлен метален синџир на клучеви. Стандарден Сплит Прстен. Исклучителни фини детали. Одличен начин да ја покажете вашата тимска гордост. Siskiyou Sports е официјален носител на лиценца на Нфл, НХЛ, ПБР, Моси Оук и речиси сто колеџи. Ние сме мала компанија во Орегон која апсолутно го сака спортот! Ние сме во семејна сопственост и работиме со повеќе од 30 години искуство во производство. Ние увезуваме многу од нашите компоненти, но поголемиот дел од нашата завршна работа е завршена токму овде во САД. Нашите тимови во собранието се стремат кон извонредност во секој производ!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката