.

.

Локосфера Девојка / Женски Лакрос/Поле Хокеј Очила Ремен-Отпечатоци

Локосфера Девојка / Женски Лакрос/Поле Хокеј Очила Ремен-Отпечатоци

Оценка на стоката:

DEN 239.84
Достапност
Производот е достапен

Увезени Удобни и шарени лакрос / ремени за очила за хокеј на терен за девојчиња и жени, прилагодливи се за сите возрасти!. Направено од фитинг во мека форма и удобен неопрен, така што е еластично и фитинг во форма. Една големина најмногу одговара, портал за опашка, прилагодливи велкро затворачи на двата краја, лого На Локосферата. Ремените за локосфера ќе одговараат само на очила со дупка за јамка за отстранлив ремен (видете алтернативни слики за детали). ОЧИЛАТА СЕ ПРОДАВААТ ОДДЕЛНО.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката