.

.

Основи НА МИАШУИ Долги Жени Печатење Глуварче Без Ракави Секојдневно Летно Копче Елек Тркалезен Врат Лабава Блуза Кошула Со Низок Крој

Основи НА МИАШУИ Долги Жени Печатење Глуварче Без Ракави Секојдневно Летно Копче Елек Тркалезен Врат Лабава Блуза Кошула Со Низок

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено. Затворање на копчето. 7-15 дена испорака. Дизајн : Секојдневен Дизајн На Врвна Декорација Со Тркалезно Копче За Вратот, Достапни Се 4 Бои За Печатење, Лабав Елек За Туника, Создавајќи Шармантни И Елегантни Кошули За Боди Костум За Вежбање Жени Копчиња За Кола Врвови за Жени Прилагодете Го Врвот На Вратот На Вратот За Жени Слатки Блузи За Жени Слатки Долни Кошули Женски Градници За Врвни Женски Кампови За Ремени За Шпагети Врвни Женски Врвни Градници Исечени Врвови За Жени Плус Градник Врвни Кошули Бизнис Кошули Високи Врвни Памучни Пижами Шорцеви Женски Култури Врвови За Пливање Жени Памук Т.Карактеристики : Овој Обичен Врат Со Тркалезно Копче Е И Женски, Но Покрива Доволно За Стандардниот Градник Да Остане скриен. Мало Девојче Прилагодете Ги Врвните Женски Врвови За Градник За Жени Контролни Врвови Жени Слатки Врвови За Женски Врвови Со Низок Крој Жени Хеклани Блузи За Жени Врвни Жени Пакет Маскирен Врв За Жени Божиќни Врвови За Жени Плус Големина Симпатична Врвна Камизола Жени Памучна Горна Долна Кошула Женски Копчиња За Женски Подарок Момче 12 Врвови За Пливање Женски Градник Врвни Кошули Малку Памучни Пупки Без Ракави Врвови Жени. Повод : Овие Женски Врвови Се Погодни За Дома, Одмор, Патување, Датум, Забава, Плажа, Шопинг. Тоа Ќе Биде Убава Опција За Блузи За Градник За Жени Тренингот Врвот Празничен Подарок Момче 12 Камп Топ Женско Тело Тренингот Костум Жени Дупки Блузи Жени Танц Тренингот Блузи За Жени Хеклани Блузи за Жени Плус Камизола Жени Памук Симпатична Култура Блузи За Жени Мали Култури Врвови За Жени Високи Врвни Слатки Долни Кошули Женски Боди Полица Градник Жени Вкусен Цветен Врв Камизола Со Поддршка Врвни Жени Пакуваат Комични Врвови Жени. Сцена : Овие Женски Врвови Се Погодни За Одмор, Патување, Датум, Забава, Плажа, Шопинг. Тоа Ќе Биде Убава Опција за Надворешен Или Внатрешен Врв Со Низок Крој Женски Карактерни Врвови За Жени Танцови Врвови За Вежбање За Жени Т Мозок Врвни Слатки Печатени Блузи За Жени Врвни Жени Без Ракави Со Памучни Ракави Врвни Женски Врат Камизола Женски Врат В Врат Плус Танцови Врвови За Жени Врвни Долни Кошули Женски Градник Халтер Врвни Хеклани Врвови За Жени Памучни Плетени Камизоли Женски Врвни Празнични Високи Врвови Со Меморија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката