.

.

Трендовски Секојдневни Лесни Лабави Градиентни Летни Гроздобер Блузи За Жени Дуксери На Вратот На Екипажот Краток Ракав

Трендовски Секојдневни Лесни Лабави Градиентни Летни Гроздобер Блузи За Жени Дуксери На Вратот На Екипажот Краток Ракав

Оценка на стоката:

DEN 268.64
Достапност
Производот е достапен

100% памук Произведено во САД или Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ✈ ✈+За Превозот На Yubnlvae Quited : Испорачан во Рок од 48 часа по нарачките,стандардна Испорака : 7-15 дена, Забрзана Испорака : 3-5 дена. Ткаенина : мека дише и растеглива, ладна за пролет и лето. Карактеристика : издуваните ракави и квадратното деколте кои прават да изгледа малку пооблечено од обичната маица, тоа е удобна облека што би можеле да ја носите на работа или надвор со убав пар фармерки!. Повод : кошулата со квадратен врат многу повеќе облечена од маица. Може да биде облечен или одличен за секојдневна облека.Погоден за различни сценарија како дома, теретана, плажа, одмор правење јога, спорт, вежбање, трчање и сл. Натпревар : едноставно и лесно се совпаѓа со сите видови стил. Зелена до круша со шорцеви, фармерки, каки или секојдневни здолништа. 【Ние Нудиме Бесплатна Услуга За Размена.Ако производот е оштетен или големината не е соодветна. можете да го замените бесплатно.- ✤Контактирајте Не : ако имате проблеми со вашата нарачка. ве молиме контактирајте не прво преку е-пошта пред да побарате помош. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа за ефикасно да го решите за вас. блузи за жени канцеларија симпатична есенска облека за жени женски печатени разгорени разгорени мрежести блузи со кратки ракави црна блуза бохо блузи за жени женски фустани пад дуксер од екипажот девојки пад фустан дуксер од вратот на екипажот врвови од тантела за жени виолетова кошула кимоно кардигани за жени пад женски фустан метални врвови за жени женски маици оглавни врвови за жени танкини врвни женски туники дуксер на екипажот син кардиган за жени шифон блуза јуниори врвови резервоарот врвот за жени. маици паѓаат гроздобер пад со кратки ракави облека за жени женски јакна за паѓање црни кроп блузи за жени кошули со копчиња за жени портокалови кардиган женски дуксер со екипаж голф кошули жени женски чизми за паѓање неонски кошули за жени кошули за жени трендовски блузи за тенкови за жени блуза против врат блуза женска облека fall 2022 есенски кошули за жени тенкови врвови за доење кошула плус големина резервоарот блузи бандана блузи за жени дечко маици за жени жени блузи против вратот. 100-ти училишен ден кошула со кратки ракави кошули за жени бел дуксер жени црна кошула со долги ракави маици со долги ракави за жени блузи со едно рамо за жени плус големина кардиган за жени секси блузи за жени кошули со копчиња за жени црвени врвови за жени есенски фустан за свадба бела блуза за жени бели блузи за женски ребрести блузи за жени излегување блузи за жени тиква дуксер блузи за жени мода. ●Внимание На големината ● Големината е мала, препорачајте нарачка 1-2 големина нагоре, ве молиме бидете сигурни,имаме совршени услуги по продажбата што ќе ви помогнат да ги избегнете загубите на проблемот со големината. ①Ткаенина】 Изработени од супер мека ткаенина, овие пријатни кошули лесно преминуваат од крцкавоста на пролетта/есента до свежината на зимата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката