.

.

Многу златни цвеќиња отпечатија заштитник на резервни тркала во тркала, за кампер за камиони со приколка, вклопуваат гуми од 14 до 17in

Многу златни цвеќиња отпечатија заштитник на резервни тркала во тркала, за кампер за камиони со приколка, вклопуваат гуми од 14 до 17in

Оценка на стоката:

DEN 1224.00
Достапност
Производот е достапен

Апликација-Универзална вклопува 23-32 инчи дијаметар на гуми Висококвалитетни материјали-многуте златни цвеќиња гумата се изработени од полиестерски влакна материјал, силна водоотпорна ткаенина, изолирана прашина, водоотпорна, докажана сонце и антикорозија, одржувајте ја формата на која било температура. Мултифункционално - капаците на гумите ја штитат вашата гума од суровото оштетување на зраците на Сонцето, 'рѓа, прашина, влажна, пишачка кучиња и видови на временски услови во цела сезона кога вашето возило е паркирано. Лесно за инсталирање- капакот на гумите е дизајниран да биде лесен за инсталирање и расклопување. Користете лесни материјали и може лесно да се инсталираат и расклопуваат без алатки. ви даваат услуга со најдобар квалитет - ако имате какви било прашања, ве молиме бидете сигурни дека овој производ ќе продолжи да се користи, ве молиме испратете ни е -пошта и ние ќе одговориме што е можно поскоро. правилно ќе се справиме со тоа. Ве молиме, бидете сигурни дека овој производ ќе ги исполни вашите очекувања и ќе биде загарантиран. Апликација-Универзална вклопува 23-32 инчи дијаметар на гуми. Висококвалитетни материјали-многуте златни цвеќиња гумата се изработени од полиестерски влакна материјал, силна водоотпорна ткаенина, изолирана прашина, водоотпорна, докажана сонце и антикорозија, одржувајте ја формата на која било температура. Мултифункционално - капаците на гумите ја штитат вашата гума од суровото оштетување на зраците на Сонцето, 'рѓа, прашина, влажна, пишачка кучиња и видови на временски услови во цела сезона кога вашето возило е паркирано. Лесно за инсталирање- капакот на гумите е дизајниран да биде лесен за инсталирање и расклопување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката