.

.

Продавницата РОП | 2 пар за ланец на гуми за едноставност 16x7.5x8 предни 22x11x8 задни тракторски гуми

Продавницата РОП | 2 пар за ланец на гуми за едноставност 16x7.5x8 предни 22x11x8 задни тракторски гуми

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Замена на ланецот на гуми Rop Shop 2 за едноставност 16x75x8 предни 22x11x8 задни трактори на задни трактори. Спецификации - предни надворешни врски 0,157 "(4мм), предни вкрстени линкови 0,178" (4,5мм). Предниот број на вкрстени ланци : 14. Задни надворешни врски 0.157 "(4мм), задни вкрстени линкови 0,178" (4,5мм). Заден број на вкрстени ланци : 19. Погледнете ги сликите 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика. Гуми не се вклучени. Забележете : синџирите на гуми на сликата се претстава. Тие не се точните синџири на гуми што ќе ги добиете. Двојно проверете ја точната големина на гумата за да бидете сигурни дека овие ланци на гуми ќе одговараат правилно на вашата единица. Не купувајте само врз основа на модел. Само за гуми на тревата. Користете за снег Затоа, ги охрабруваме сите клиенти целосно да ги разгледаат информациите дадени во оваа листа пред купувањето. Ништо не е полошо од тоа да мора да вратите производ, верувајте ни . Ајде да работиме заедно за да го избегнеме ова! Ако не сте сигурни дали ова е точен производ за вашата единица, прашајте. Доколку побарате помош, ќе ни требаат што е можно повеќе од следниве информации, доколку е применливо, за да ви помогнеме да го пронајдете производот што го барате : модел и/или под-модел спецификации и/или код за број на број и/или сериски број година Коњски сили на моторот Нашите специјалисти за познавања на производи се секогаш подготвени да ви помогнат да ја проверите вклопувањето на производот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката