.

.

Hubcaps OMAC 16 инчи за Toyota Corolla црни и портокалови 4 компјутери. Покривање на бандажи на тркалото - капачиња за центри - Замена на надворешната гума за автомобили

Hubcaps OMAC 16 инчи за Toyota Corolla црни и портокалови 4 компјутери. Покривање на бандажи на тркалото - капачиња за центри - Замена на

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Вклучени се 279 Hubcaps Направено во Италија, направено од PA66 M20 + PP ABS за подобри перформанси на отпор. Двоен слој на боја на вода според европските барања за OEM. Сите временски услови, лесни и цврсти. Hubcaps се прикачени на тркалото со метален прстен (C40 галванизиран челик со цврстина од 40 HRC) според барањата на OEM во Европа. Едноставна, безбедна и брза инсталација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката