.

.

Компанија компатибилен со преносна воздушна пумпа, 120 psi компресор за воздух, торба за складирање на инфлатор за гуми за USB, воздушна куќа, конектор и додатоци -Black+Yello

Компанија компатибилен со преносна воздушна пумпа, 120 psi компресор за воздух, торба за складирање на инфлатор за гуми за USB,

Оценка на стоката:

DEN 239.84
Достапност
Производот е достапен

Случајот за преносен компресор за воздух Совршен се вклопува : Случајот со надуени гуми е совршено компатибилен со уредот за пумпа за воздух и обезбедува одлична заштита Случајна пумпа за надворешна големина : 7,87*3.56 инчи, внатрешна големина : 7.76*1,57 инчи (L*W*H). Пумпа за гуми за вреќа за складирање на автомобили Премиум материјал : Случај за компресор безжичен воздух е изработен од тврд материјал Ева, кој е водоотпорен, отпорен на гребење и докажан од шок. Воздушната пумпа за изгледот на кутијата со велосипед е мазна, нема испакнатост и не ги повредува рацете. Доколку случајно се спушти, случајот за воздушна пумпа може ефикасно да апсорбира шок и да го намали оштетувањето. Со мека внатре, држачот на дигитални гуми на инфлаторот има двојна заштита, го штити преносен компресор на воздухот во гуми од прашина, нечистотија, влијание и гребнатини. Сеопфатна заштита за складирање на пумпа за електричен воздух : Со вграден еластичен опсег, организаторот на инфлатор на гуми за велосипеди може цврсто да го поправи надувувањето на гумите со мерач на притисок и да избегне тресење по волја. Дури и ако се сврти наопаку, пумпата за воздух за машина за велосипеди нема да испадне. Pocketеб од патент Меш собира црева за воздух, конектори за игла, конектор за велосипеди, генерален конектор, кабли за полнење USB и други додатоци на едно место. Држачот на надувување на гуми за автомобили ви овозможува брзо да пронајдете додатоци и да избегнете загуба. Лесно за носење мини компресорски кутија за воздух : со цврста лента за рака, куќиштето за полнење на пумпата за гуми е преносно, можете да земете електрична пумпа за велосипеди каде сакате. За торбата за складирање на компресорот за воздух може да се носи во раката и да се стави во вашата кутија со алатки, ранец, багажникот на автомобилот и решетката за велосипеди. Супер погодно да се справи со разни ситуации со итна инфлација на автомобили, велосипеди, топки, мотоцикли. Издржлив дизајн на патент е лесен за отворен и затворен контејнер за инфлатор на гуми безжични гуми. Белешка : За продажба е само случај, не вклучува и воздушна пумпа за гуми и додатоци за автомобили. Сместен случај за преносен инфлатор на гуми за автомобил е многу практичен и совршено го штити надувот за притисок во гумите, може да направи идеален подарок за семејството, пријателите и колегите. Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ние поддржуваме 100% поврат. Случајот за преносен компресор за воздух Совршен се вклопува : Случајот со надуени гуми е совршено компатибилен со уредот за пумпа за воздух и обезбедува одлична заштита. Случајна пумпа за надворешна големина : 7,87*3.56 инчи, внатрешна големина : 7.76*1,57 инчи (L*W*H). Пумпа за гуми за вреќа за складирање на автомобили Премиум материјал : Случај за компресор безжичен воздух е изработен од тврд материјал Ева, кој е водоотпорен, отпорен на гребење и докажан од шок. Воздушната пумпа за изгледот на кутијата со велосипед е мазна, нема испакнатост и не ги повредува рацете. Доколку случајно се спушти, случајот за воздушна пумпа може ефикасно да апсорбира шок и да го намали оштетувањето. Со мека внатре, држачот на дигитални гуми на инфлаторот има двојна заштита, го штити преносен компресор на воздухот во гуми од прашина, нечистотија, влијание и гребнатини. Сеопфатна заштита за складирање на пумпа за електричен воздух : Со вграден еластичен опсег, организаторот на инфлатор на гуми за велосипеди може цврсто да го поправи надувувањето на гумите со мерач на притисок и да избегне тресење по волја. Дури и ако се сврти наопаку, пумпата за воздух за машина за велосипеди нема да испадне. Pocketеб од патент Меш собира црева за воздух, конектори за игла, конектор за велосипеди, генерален конектор, кабли за полнење USB и други додатоци на едно место. Држачот на надувување на гуми за автомобили ви овозможува брзо да пронајдете додатоци и да избегнете загуба. Лесно за носење мини компресорски кутија за воздух : со цврста лента за рака, куќиштето за полнење на пумпата за гуми е преносно, можете да земете електрична пумпа за велосипеди каде сакате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката