.

.

ADFHZB AC/DC COMPREAR AIR COMPREAR, AIR COMPRESSTABLE со двојни моќни мотори дигитален мерач на мерач на автомобили за автомобилска пумпа за автомобили за моторцикли за моторцикли кошарк?

ADFHZB AC/DC COMPREAR AIR COMPREAR, AIR COMPRESSTABLE со двојни моќни мотори дигитален мерач на мерач на автомобили за автомобилска

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Мулти -намена - Нашата пумпа за гуми е идеална за надувување на автомобили, мотоцикли и гуми за велосипеди Исто така, може да се искористи за надувување на животните плочки, спортски топки, чамци со надувување и други надувување. Белешка : Не е погодно за големите гуми на камиони. Функција за претходно поставување и автоматско стопи - претходно поставете ја вредноста што ја сакате и компресорот на воздухот автоматски ќе се исклучи кога ќе се постигне притисокот, така што не мора повеќе да се грижите за надувување или низок притисок на гумите. Брза брзина на надувување и лесна за употреба - Овој компресор за воздух за автоматска гума може да ја надува вашата стандардна гума за автомобили најбрзо за 60 секунди. Само вклучете го во приклучокот за напојување со 12 V на автомобилот (кабел) или по целосно наполнет (безжичен), поврзете го цревото со гумата што сакате да ја надуете. Само притиснете го прекинувачот, компресорот за воздух на автомобилот може да ја заврши целата работа за вас. Преносен дизајн и LED светлина - Овој преносен компресор за гуми зазема многу малку простор, што ви овозможува да го чувате во автомобилот и да ви дадете помош навреме. Светло LED светло осветлува темниот работен простор. Што би добиле - ви ветува нова замена или целосна наплата под нормална употреба. Само контактирајте не ако имате проблеми со вашата пумпа за електричен воздух. Метод на напојување : Цигари за цигари/CAR USB, приклучок за домаќинства, полнач за мобилни телефони, лаптопи за напојување со електрична енергија, работна површина, итн. Обезбеден напон : 12 VWHOLE машина за напојување : 120 WPRODUCT Големина : 33*10.4*5,5 cmproduct Ацесиории : Аксерии на безжични производи/Чаша за складирање/Часова за складирање/Часова за складирање/Часова за складирање/Часова за складирање/Складирање црево/рамна млазница од млазница/млазница/кабел за полнење со четка/кабел за полнење/црево/конвертор/воздух Nozzle Corded : Торба за складирање/црево за надувување/рамна млазница/млазница/четка за четка/цигара Полење на кабел/црево/конвертор/гас -млазница компресор за воздух го прави вашиот надувување на надувување Полесно зошто ќе треба да си набавите преносен компресор за воздух? Точниот притисок оди на долг пат во испорака на препорачаниот живот на вашите гуми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката