.

.

PowerBuilt 17mm Zeon Lug Nut Socket Поставен за оштетени ореви за лагер - 941433M

PowerBuilt 17mm Zeon Lug Nut Socket Поставен за оштетени ореви за лагер - 941433M

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

1/2 "Д -р 17мм Зеон го оштети отстранувачот на ореви Имајте уникатно дизајниран патентиран брошуми што им овозможува да грабнат на 85% заоблени/оштетени ореви и завртки. Може да се користат на нови и заоблени/оштетени сврзувачки елементи. Добијте лесно чисто отстранување на секој време. Издржлив и долготраен Метрика од 17мм навртка на орев.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката