.

.

OE Wheels LLC 20 инчи бандажи се вклопува пред 2019 Silverado Sierra Pre-2021 Tahoe Suburban Yukon Escalade CV93 20x8.5 Gloss Black W/Chrome Wheels BDA Times TPMS LUGS

OE Wheels LLC 20 инчи бандажи се вклопува пред 2019 Silverado Sierra Pre-2021 Tahoe Suburban Yukon Escalade CV93 20x8.5 Gloss

Оценка на стоката:

DEN 1452.80
Достапност
Производот е достапен

Број на дел од производителот (MPN) : 9508773 - Број на холандер : 5661 Структурна доживотно, една година гаранција за завршување на лицето. Бесплатно монтирање и балансирање на овој сет. Вклучен центар за капа, фабрички центар ќе се разменува. Вклучен и инсталиран квалитет на OEM за квалитет. Ве молиме, не заборавајте да му порачате на продавачот со вашата година Make Model за да обезбедите точност на нарачката. Вклучен центар за капа, фабрички центар ќе се разменува. Вклучен центар за капа, фабрички центар ќе се разменува. Fits : Chevy Silverado 1500 1999-2018, Savana 1500 2003-2014, Chevy Avalanche 1500 2002-2013, Sierra 1500 1999-2018, Chevy Tahoe 1995-2020, Chevy Blazer 1992-1994, Chevy Suburban 1500 1988-2020, Yukon 1992- 2020, Escalade 1999-2020, Chevy Express 1500 2003-2014, Chevy C2500 1988-2000. Подготовка е загарантирано само за акции опремени возила. Нема да одговара : Приградски C1500 1988-1999, Тахое 2 WD 1995-1999, Јукон 2 WD 1992-1999, Ескаладе Хибрид. Не одговара на возила опремени со надградени или сопирачки за перформанси, како што е Брембо.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката