.

.

Labradoodle Poodle PU кожени тркала гума покритие водоотпорни УВ -заштитници на сонцето резервни додатоци за покривање на гуми

Labradoodle Poodle PU кожени тркала гума покритие водоотпорни УВ -заштитници на сонцето резервни додатоци за покривање на гуми

Оценка на стоката:

DEN 471.84
Достапност
Производот е достапен

СТП кожа Направени во САД или увезени. ♆ Оваа обвивка за гуми е изработено од PU кожа, која е водоотпорна, отпорна на дамки и отпорни на абење, што ја покажува атмосферата. ♆ помага да ги заштитите вашите тркала од вода, снег, сонце и нечистотија, одржувајќи ги тркалата чисти во секое време. ♆ прикачен со полиестерско јаже, може умерено да се прилагоди според големината на гумата, така што капакот на гумата се вклопува поцврсто. ♆ Оваа исклучителна обвивка за гуми може во голема мерка да го подобри изгледот на возилото, да го спречи брзото стареење на резервната гума и да го продолжи животниот век на услугата. ♆ Универзално вклопување за приколки, RVS, SUV и многу повеќе. Лесно за инсталирање и отстранување без помош за алатки. Направени во САД или увезени. ♆ Оваа обвивка за гуми е изработено од PU кожа, која е водоотпорна, отпорна на дамки и отпорни на абење, што ја покажува атмосферата. ♆ помага да ги заштитите вашите тркала од вода, снег, сонце и нечистотија, одржувајќи ги тркалата чисти во секое време. ♆ прикачен со полиестерско јаже, може умерено да се прилагоди според големината на гумата, така што капакот на гумата се вклопува поцврсто.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката