.

.

TuningPros WSC3-007BS15 4PCS Постави предвремена метална сребрена сребрена сребрена цевка на тркалото на тркалото

TuningPros WSC3-007BS15 4PCS Постави предвремена метална сребрена сребрена сребрена цевка на тркалото на тркалото

Оценка на стоката:

DEN 953.12
Достапност
Производот е достапен

Поставете го Snap на типот или поп на тип 15-инчи челично тркало Не се вклопуваат во големина освен 15-инчи. Не се вклопуваат на челично тркало од типот на завртка. Не се вклопуваат и на челично тркало од типот на завртка. Метална завршница; Направи со високо квалитетна пластика ABS за долготрајна издржливост; Прилагодлив прстен за задржување за да се обезбеди максимален зафат на тркалото. OEM челична тркала Hub Cap Директна замена; Најмалку 75% помалку или поевтини од OEM Hub Cap; Прстенот за задржување мора да биде инсталиран за да се обезбеди капакот на тркалото на челичното тркало. Лесен предвреме на инсталацијата; Не се потребни специјални алатки (не се препорачуваат со употреба на чекан или возач на завртки за инсталација); Сликите покажуваат вистински производ. Продадено како комплетен сет од 4 x 15-инчи Hubcaps. Изградете од висококвалитетен ABS пластика и патентиран дизајн на клип за задржување на челик. Нашите Hub Caps нудат најдобра акција за зафаќање на тркалото и супериорна отпорност од кој било друг OEM (производител на оригинална опрема) или Hubcaps на пазарот на пазарот. Нашите Hubcaps се насликани со тројна обложена метална завршница. Добивате ист квалитет и издржливост на 1/4 од цената или помалку во споредба со OEM деловите. Направено е да одговара на оригиналниот квалитет на опремата, но со многу подобрен дизајн. Тоа е лесна надградба на замена на DIY. Нашите Hubcaps се одлични за замена на изгубениот, оштетен или исчезнат Hub Cap на вашите возила. Тоа е одличен начин да заштедите пари, да го подобрите целокупниот изглед на вашето возило и да го заштитите вашето фабричко челично тркало. Инсталацијата е едноставен процес. Со нашите клипови за задржување на челик прстенот, тоа е брз систем за инсталирање на системот. За лесно чистење, само користете редовен автомобилски сапун или вода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката