.

.

Симонс 353ТБ-24-СТН Диа 24 инчи. Ѕид Монтиран Пешкир бар Во Сатен Никел

Симонс 353ТБ-24-СТН Диа 24 инчи. Ѕид Монтиран Пешкир бар Во Сатен Никел

Оценка на стоката:

DEN 1008.00
Достапност
Производот е достапен

Месинг Диа 24 инчен бања пешкир бар. Изграден од месинг и нерѓосувачки челик. Вклучен е хардвер за монтирање на ѕид. Држачот за крпи има капацитет на тежина до 50 килограми. ако се користат сидра за вклучување. Капацитет на тежина до 24 килограми. ако се користат само вежба или плочки сидра. Ограничена доживотна гаранција за потрошувачот; 10 годишна гаранција за комерцијална употреба. Диа 24 инчен бања пешкир бар. Изграден од месинг и нерѓосувачки челик. Вклучен е хардвер за монтирање на ѕид. Држачот за крпи има капацитет на тежина до 50 килограми. ако се користат сидра за вклучување. Капацитет на тежина до 24 килограми. ако се користат само вежба или плочки сидра. Ограничена доживотна гаранција за потрошувачот; 10 годишна гаранција за комерцијална употреба. Опис на производот како дел од современата и елегантна колекција Диа, оваа Лента За Крпи Диа 24 Инчи има простор да држи повеќе крпи во вашата бања. Изградена од премиум бронза, месинг и нерѓосувачки челик, оваа екстра долга лента за крпи вклучува хардвер за монтирање на ѕид и има капацитет за тежина до 50 килограми. Како и сите Производи На Симонс, Шипката За Крпи Диа 24 инчи е поддржана од ограничена доживотна гаранција за потрошувачите и 10-годишна комерцијална гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката