.

.

МИАОХИ Мазна Тоалетна Хартија Држач Со Полица Челик Ткиво Хартија Ролна Закачалка Ѕид Монтирање WC Бања Додатоци

МИАОХИ Мазна Тоалетна Хартија Држач Со Полица Челик Ткиво Хартија Ролна Закачалка Ѕид Монтирање WC Бања Додатоци

Оценка на стоката:

DEN 785.60
Достапност
Производот е достапен

L12 Големина : 12cmx10cmx10cm Материјал : Цинк-Легура. Тип : Држачи За Хартија. Стил : Класичен. Инсталација : монтирање на ѕид. L12 Големина : 12cmx10cmx10cm Material : Цинк-Легитип : Држачи За Хартија Стил : Класикинсталација : ѕид планина лесен за употреба, практичен и удобен.Прекрасен додаток на секоја кујна и одличен заштеда на простор.Пакувањето Вклучува : 1 x Држач За Тоалетна Хартија1 x Додатоци За Монтирање Забелешка : само држачот За Хартиена крпа, другите додатоци на сликата не се вклучени.Може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката