.

.

Интегрален Трим Силиконски Втиснување Мувла Фондан Чипка Мувла Фондан Торта Декорација Мувла Полимер Глина Мувла Смола Мувла

Интегрален Трим Силиконски Втиснување Мувла Фондан Чипка Мувла Фондан Торта Декорација Мувла Полимер Глина Мувла Смола Мувла

Оценка на стоката:

DEN 63.68
Достапност
Производот е достапен

Храна-одделение (фда стандард) Силиконски Димензии (см) : 17. Алатки за украсување торта за создавање прекрасни обрасци. Добар квалитет и лесен за употреба и чистење. Материјал : Силикон. Бојата на мувла ќе биде брод случајно. Може да се користи повторно, Лесен за употреба и чистење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката