.

.

Бестписански Недовршен Дрвен Arјален Фонт Буква В

Бестписански Недовршен Дрвен Arјален Фонт Буква В

Оценка на стоката:

DEN 1267.20
Достапност
Производот е достапен

Апрокс 6,25 Инчи високи х 0,35 инчи дебели(16 см високи х 0,9 см дебели). Изшкуркан и подготвен за бојадисување или обојување. Класичен изглед со ARЈАЛЕН фонт и закосен раб. Best Pysanky нуди ВРВЕН квалитет DIY дрвени занает празно недовршени букви. Направете сопствена декорација на просторијата, ѕидни налепници или занаетчиски проект и ослободете ја вашата креативност користејќи ја нашата колекција на недовршени дрвени букви и броеви.? Покажете ги вашите иницијали на полица заедно со сите други уникатни удари. Азбучните букви се совршени за декорација за расадник, канцеларии, згради, свадби, родендени и други специјални прилики. Користете како монограм торта врвот. Додадете скапоцени камења, кристали, кристали и сјај за некоја искра. 6,25 Инчи Висок 0,35 Инчи Дебел 16 см (Висок) х 0,92 см (Дебел) Борово Дрво Изшкуркан Arјален Фонт Мазна Површина Врежани (Закосени) Рабови Врвен Квалитет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката