.

.

Кул Гром Вулгарен Пица Дијамант Сликарство Колекции 5D DIY Целосна Вежба Кристал Уметност Ѕид Декор За Возрасни 16 x20

Кул Гром Вулгарен Пица Дијамант Сликарство Колекции 5D DIY Целосна Вежба Кристал Уметност Ѕид Декор За Возрасни 16 x20

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силен вискозитет, не е лесно да падне и има светли бои и не е лесно да исчезне. САМОСТОЈНО може да ја подобри вашата практична способност, моделот е модерен, а готовиот производ ќе биде одлична декорација на ѕидот. Совршен за Роденден, Свадба, Ден На Таткото, Ден На Мајката, Велигден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Одличен подарок за пријателите, семејството итн. Убава декорација на ѕид за дома или продавница. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро и ќе ви дадеме совршено искуство за купување. Вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Хемиска ткаенина. Калта за дупчење има силен вискозитет, не е лесно да падне и има светли бои и не е лесно да исчезне. САМОСТОЈНО може да ја подобри вашата практична способност, моделот е модерен, а готовиот производ ќе биде одлична декорација на ѕидот. Совршен за Роденден, Свадба, Ден На Таткото, Ден На Мајката, Велигден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Одличен подарок за пријателите, семејството итн. Убава декорација на ѕид за дома или продавница.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката