.

.

Јардве 20 парчиња Стаклени Орнаменти За Занаети Шумски Декор Минијатури Од Песок Терариум Декор Минијатурни Стаклени Орнаменти Дрвен Минијатурен Мебел Куќа За Кук

Јардве 20 парчиња Стаклени Орнаменти За Занаети Шумски Декор Минијатури Од Песок Терариум Декор Минијатурни Стаклени Орнаменти Дрвен

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Минијатурни Дрвени Скали : можете да создадете убава позадина за вашиот дом или да чувате минијатурни дрвени скали Скала За Скали од дрво : вашиот дом или продавница ќе го има новиот изглед. минијатурни скалила. Скалила со дрвени Скали : ќе имате добро расположение. минијатурна декорација на скали. Мини Дрвена Скала : Минијатурна Скала. Ќе имате добро расположение. Слика : КУКЛЕНА КУЌА ДРВЕНА СКАЛА Изработена од врвен дрвен материјал можете да ги користите некое време. Пакетот Вклучува 20 x DIY Песок Маса Пејзаж Декор Карактеристики-Боја : како што е прикажано дрвени минијатурни мебел. - Големина : Прибл. 6х2, 2х0, 2см Резерви. - Материјал : Дрвени фигурини. - Можете да креирате убава позадина за вашиот дом или продавница итн мини скала украс. - Вашиот дом или продавница ќе имаат нов изглед бонсаи украс. - Изработени од врвен дрвен материјал можете да ги користите за ВРЕМЕ САМОСТОЈНИ Орнаменти Скалила. - Одлична декорација за дома, бонсаи, микро пејзаж итн Орнаменти Скалила. - Ќе имате додатоци за добро расположение.Опис на стокатаминијатурна Дрвена Парапет изработени се од дрвен материјал, издржлив и безбеден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката