.

.

3 х 2 Празен Правоаголник Ласерски Лепенка За Кожа Со Лепило, Празни Закрпи За Капа, Ласерски Материјали За Сјај, Вештачка Кожа, Пакување 200

3 х 2 Празен Правоаголник Ласерски Лепенка За Кожа Со Лепило, Празни Закрпи За Капа, Ласерски Материјали За Сјај, Вештачка Кожа, Пакување

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Задниот дел на лепенката е самолеплив Излупете ја заштитната обвивка по ласерство и нанесете топлина. Поставувањето за аплицирање варира во зависност од вашиот печат и атмосферските услови. Задниот дел на лепенката е самолеплив. Излупете ја заштитната обвивка по ласерство и нанесете топлина. Поставувањето за аплицирање варира во зависност од вашиот печат и атмосферските услови. 3" х 2 " Празен Правоаголник Ласерски Лепенка За Кожа со Лепило, Празни Закрпи За Капа, Ласерски Материјали За Сјај, Вештачка Кожа, 200 Пакувања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката