.

.

Пердуви за коса И Комплет За Алат, Природни И Тиркизни Екстензии На Пердуви со Монистра, алатка за јамка и клешти

Пердуви за коса И Комплет За Алат, Природни И Тиркизни Екстензии На Пердуви со Монистра, алатка за јамка и клешти

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Ова е две одделни предмети Од Пердув Крин ЗА ЦЕНА ДОГОВОР, но ЌЕ брод ОДДЕЛНО 20 Екстензии За Коса Со Пердуви во мешавина од нашите најпопуларни бои 100% Вистински Пердуви Од Петел, 8-11" во должина (20-28см). СЕ што ВИ ТРЕБА - комплетен пакет за прицврстување пердуви или екстензии : алатка за јамка, монистра во 3 бои и клешти. Квалитетни пердуви во салонот; ќе трае со месеци со соодветна грижа и може да се мие, стилизира, рамно пегла и витка со вашата природна коса. 20 Екстензии За Коса Со Пердуви во мешавина од нашите најпопуларни бои 100% Вистински Пердуви Од Петел, 8-11" во должина (20-28см) Вклучува 20 мониста и комплет алатки за мала јамка За инсталација Може да се мијат, стилизираат, рамно пеглаат и виткаат Со Вашите Природни Пердуви За Квалитет на фризерскиот Салон; ќе трае со месеци со соодветна грижа! СЕ што ВИ ТРЕБА - комплетен пакет за прицврстување пердуви или екстензии : алатка за јамка, кука, мониста во 3 бои И КЛЕШТИ МОНИСТРА-300 вкупни монистра во 3 бои : 10 русокоса, 10 кафеави, 10 црни ДВА ВИДА АЛАТКИ : кука и алатка за јамка за прицврстување КЛЕШТИ и НАСОКИ : Лесно се следат насоките на сликата за прицврстување пердуви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката