.

.

Ветерници во Халдерсбрук Заандам Сликарство Од Клод Моне DIY Дијамант Сликарство Колекции ЗА Возрасни, 5d Целосна Тркалезна Вежба Дијамант Сликарство Комплет Везов?

Ветерници во Халдерсбрук Заандам Сликарство Од Клод Моне DIY Дијамант Сликарство Колекции ЗА Возрасни, 5d Целосна Тркалезна Вежба Дијамант Сликарство

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

? ●ГОЛЕМИНА НА ПЛАТНО】 30Х40СМ / 12 Х 16 Инчи Нашата дијамантска сликарска боја по броеви не вклучува рамки.Треба да го завршиш сам! Ние ќе направиме резервна копија од 15% до 30% дијаманти за секоја боја за да се осигураме дека можете да ја завршите целата слика. ? ●СУПЕР ФЛЕШ ДИЈАМАНТИ● постојат 17 делови над кружните вежби за да изгледаат сјајни и никогаш нема да исчезнат, поживописни и брилијантни од дијамантите од смола. Сјае во светлината, е најпопуларната самостојна декорација. ? ●ДОДАДЕТЕ РАДОСТ ВО ЖИВОТОТ ● самото сликање со скапоцени камења може да ја подобри практичната способност, да го намали стресот и да ги олесни емоциите, да доживее чувство на остварување, да ја зголеми самодовербата и да негува трпение, погодно за возрасни, постари лица и деца. ? ●Домашна Декорација Користи Подароци : самостојно сликање со дијаманти може да го ослободи стресот, да ги прилагоди емоциите, да ја зголеми самодовербата и да истрае за да развие трпение. Комплетот за сликање дијаманти е најпопуларната декорација овој комплет за дијамантска боја со вкрстен бод е совршен за украсување на вашата дневна соба, спална соба и други места. Комплетите за везови со дијамантски уметности ќе бидат прекрасни подароци за семејството, пријателите и многу повеќе. ? ●УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА●ние Сме повеќе од 3 години производител,ги гарантираме нашите производи од дефекти во материјалите и произведуваме занаети за животниот век на производите. Ако на дијамантската слика што ја добивате недостасуваат дијаманти или наидете на други проблеми, слободно контактирајте не во секое време, ние ќе се погрижиме ДА ги решиме сите ваши грижи ВО рок од 24 часа ПОБРЗО. Комплетот за сликање дијаманти DIY 5d користи нова генерација дијаманти со тркалезна смола, со светли бои и слоеви, правејќи ги дијамантските слики посјајни и живописни, лесно фаќајќи ја светлината и привлекувајќи го вашето внимание Запознајте го вашето омилено хоби, оставете го вашиот ум да талка и почувствувајте го стресот само да се стопи Додека Сликате Со Дијаманти. 5д Сам Дијамантско Сликарство за возрасни направете го вашето слободно време интересно и значајно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката