.

.

Електронска кутија за складирање Purdu без кутија за складирање, слушалки за игри, конзола за игри, електричен вентилатор, бричење, паметен часовник, очила за Bluetooth, ит

Електронска кутија за складирање Purdu без кутија за складирање, слушалки за игри, конзола за игри, електричен вентилатор, бричење, паметен

Оценка на стоката:

DEN 891.20
Достапност
Производот е достапен

Ако сакате да испратите Божиќни подароци на вашето семејство или пријатели, оваа кутија е добар избор и не мора да поминувате повеќе време за избор на подароци Ние не поддржуваме обележана стока. Ако има производи што не ви требаат навреме, можете да ги испратите и на вашите пријатели и мислам дека ќе им се допаднат. Ние сме искрен бизнис. Ако имате какви било прашања, испратете ни е -пошта. Верувам дека можеме да ги решиме сите проблеми преку комуникација. Ако сакате да испратите Божиќни подароци на вашето семејство или пријатели, оваа кутија е добар избор и не мора да поминувате повеќе време за избор на подароци. Ние не поддржуваме обележана стока. Ако има производи што не ви требаат навреме, можете да ги испратите и на вашите пријатели и мислам дека ќе им се допаднат. Ние сме искрен бизнис. Ако имате какви било прашања, испратете ни е -пошта. Верувам дека можеме да ги решиме сите проблеми преку комуникација. Слушалки за игри со спортски часови на игри конзоли Bluetooth слушалки за електронски конзоли за игри со вентилатори Bluetooth звучник Постојат и други електронски производи се забавуваат!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката