.

.

Раб Студио Кадифен Куче Играчка, Ајде Фиеста, Разнобојни, Средни

Раб Студио Кадифен Куче Играчка, Ајде Фиеста, Разнобојни, Средни

Оценка на стоката:

DEN 350.40
Достапност
Производот е достапен

Супер гласно чкрипење Луда хартија за крцкање. Одлично за носење и играње. Совршен за кучиња со поголема големина. Играчката е приближно 9" х 3". Број на единици : 1. Време за забава! Петшоп Од Раб Студио "Ајде Фиеста" е совршен за играње, во секое време. Направена со супер гласен чкрипеч и луди детали за хартија за крцкање, оваа играчка е дизајнирана имајќи ја предвид интерактивната игра. Без разлика дали крцкате, крцкате или превртувате, вашето кученце ќе се чувствува' среќно. Одлично за сите кучиња со големина и не е наменето за агресивни џвакачи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката