.

.

Пакет Носач За Миленичиња И Кревет За Носач На Миленичиња: Хард-Едностран Носач На Кучиња, Носач За Мачки, Мал Носач На Животни Во Сина Боја, Внатре Затемнети 17,91 л х 1

Пакет Носач За Миленичиња И Кревет За Носач На Миленичиња: Хард-Едностран Носач На Кучиња, Носач За Мачки, Мал Носач На Животни Во Сина

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Тврдостраниот Носач На Кучиња Е погоден како носач на кучиња од раса" Играчка", носач на мачки, носач на кучиња За мали птици Е идеален за кратки патувања Креветот за носачи за миленичиња создава удобно опкружување за вас, зајакнувајќи ја позитивната врска со носачот за миленичиња. Носач за кучиња изработен од издржлива пластика која лесно се чисти секој Носач на кучиња Од Треска ги вклучува Нашите Домови Од Средниот Запад За Гаранција За Квалитет На Домашни Миленици 1-Годишна Гаранција На Производителот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката