.

.

Ранец за Носач За Миленичиња Pawaboo, Прилагодлив Ранец За Кучешки Превозник За Кучиња За Миленичиња, Безбедносна Патна Торба, Нозе Надвор, Лесен За Патување Пешачење ?

Ранец за Носач За Миленичиња Pawaboo, Прилагодлив Ранец За Кучешки Превозник За Кучиња За Миленичиња, Безбедносна Патна Торба,

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

●Се препорачува ЗА 5 КИЛОГРАМИ< мало Куче И Мачка 7 7 LB : ранецот За носач на кучиња Pawaboo е дизајниран за носење мали кучиња/мачки, препорачуваме за кученца помали од 7 КИЛОГРАМИ (поголемото куче може да донесе премногу тежина за сопственикот) Ве молиме, измерете ги вашите миленици и изберете според табелата со големини. ●Версон 2 - Безбедносна Надградба● : Во Споредба со версон 1, ја зголемивме целата големина за да ја подобриме кондицијата и може да се види дека ја надградивме безбедноста од дизајнот на безбедносниот појас со три точки. Тој е заедно со патентите и копчињата за прицврстување од двете страни, обезбедува двојна заштита за да спречи миленичиња случајно да скокаат од ранецот. €Искуството Е На Прво Место : ние секогаш стоиме зад нашите клиенти и се трудиме најдобро да ги задоволиме вашите потреби. Подлогата за рамо што се одвојува не само што има ефект на амортизација, туку одговара и на вратот на кучето за да ја зголеми удобноста и да спречи непријатност од триење од безбедносниот појас. И големата површина на решетката е вентилирана и дише го прави превозникот и миленичињата повеќе кул и удобно. ●Удобно и Практично● : хоризонталните ремени можат да ја делат тежината на рамената и да го намалат притисокот врз рамената. Проширените ремени и задебелената подлога од пена прават да се чувствувате поудобно. Покрај тоа, карабин на страната на градите торба, така што можете да висат клучеви, миленичиња отворени чинии, чаши за вода итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката