.

.

Заменски дел за замена на сечилото на Blendin Blender Blender со 1 заптивка за запечатување, компатибилен со плажата Хамилтон

Заменски дел за замена на сечилото на Blendin Blender Blender со 1 заптивка за запечатување, компатибилен со плажата Хамилтон

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Заменски дел за замена на сечилото за блендер и 1 запечатување на запечатување на заптивка компатибилен со плажата Хамилтон Заменски сечило и заптивка. 1 заптивка за запечатување. Заменски дел за замена на сечилото за блендер и 1 запечатување на запечатување на заптивка компатибилен со плажата Хамилтон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката