.

.

Милне вино стаклена решетка под кабинетот Стемвер стакло стакло за стакло за складирање на метал Организатор за метална организатор за бар кујна 1 реда

Милне вино стаклена решетка под кабинетот Стемвер стакло стакло за стакло за складирање на метал Организатор за метална организатор за бар

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Стаклена решетка за вино Лесен за инсталирање : Кога ја инсталирате оваа решетка за стакло од вино, треба да користите шрафцигер за да ги завршите обезбедените завртки во дрвото на кабинетот. Не треба да дупчите дупки под кабинетот, лесно може да се инсталира за неколку минути . Метален материјал : Направено од висококвалитетен материјал од ковано железо од 0,2 инчи, кој е издржлив и зависен. Исто така, може ефикасно да спречи 'рѓа и оксидација. Лесно за чистење и долг животен век. Големина : Должината на држачот на решетката е 10. Може да висат до 3 чаши за вино за секоја стаклена решетка. За најразлични форми на чаши : Погодно за многу видови чаши од матични софтвер, како стакло од Бордо, чаши за еспресо, чаши од шампањ, чаша од вино од лале, чаши за бургунд, чаши за ракија, итн. Задебелениот метал не е лесно да се свитка : ви нуди уредна и модерна кујна во стил, кабинет или мини бар. Нашата решетка за вино за вино Користете го просторот под вашиот кабинет како складирање на вашите чаши за вино, што трае малку простор. Држачот на стаклото за вино доаѓа целосно собрани, но бара инсталација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката