.

.

Designsify All Make Goer Is Basenji, 15oz црно кафе кригла керамички чај чај со рачка, подароци за роденденски годишнини Божиќ Божиќни татковци Мајки Ден

Designsify All Make Goer Is Basenji, 15oz црно кафе кригла керамички чај чај со рачка, подароци за роденденски годишнини Божиќ Божиќни татковци

Оценка на стоката:

DEN 339.20
Достапност
Производот е достапен

Премиум керамичка кригла : Оваа керамичка кригла за кафе е машина за миење садови и микробранова безбедна Може да се измие и повторно да се измие без да се грижите за бледнее. Корисно и уникатно : креативен и прилагоден подарок што тој или таа ќе го сака, и тие ќе го видат секој ден кога уживаат во неговото омилено кафе или чај. Совршена идеја за подароци : Замислете го изгледот на нивното среќно лице кога ќе ја отворат кутијата за подароци и ќе ја најдат оваа кул персонализирана кригла за кафе. Подарок што ќе го сакаат : Забавен и топол подарок за колегите, најдобрите пријатели, членови на семејството како сопруг, сопруга, мама, тато, баба, дедо, чичко, тетка, внука, внук, син или ќерка. За посебни прилики : роденден, годишнина од свадбата, ангажман, Денот на в Valentубените на таткото на мајката, Божиќен Божиќ Денот на благодарноста, Велигден, дипломирање, бременост, пензија или спомен. Премиум керамичка кригла : Оваа керамичка кригла за кафе е машина за миење садови и микробранова безбедна. Може да се измие и повторно да се измие без да се грижите за бледнее. Корисно и уникатно : креативен и прилагоден подарок што тој или таа ќе го сака, и тие ќе го видат секој ден кога уживаат во неговото омилено кафе или чај. Совршена идеја за подароци : Замислете го изгледот на нивното среќно лице кога ќе ја отворат кутијата за подароци и ќе ја најдат оваа кул персонализирана кригла за кафе. Подарок што ќе го сакаат : Забавен и топол подарок за колегите, најдобрите пријатели, членови на семејството како сопруг, сопруга, мама, тато, баба, дедо, чичко, тетка, внука, внук, син или ќерка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката