.

.

Гаконп Комплет за Пирсинг на Носот 34 парчиња Комплет За Пирсинг Со Игли ЗА Пирсинг ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 18г Пирсинг Стеги За Пирсинг Ракавици Прстен За Нос Нокти За

Гаконп Комплет за Пирсинг на Носот 34 парчиња Комплет За Пирсинг Со Игли ЗА Пирсинг ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 18г Пирсинг Стеги За Пирсинг Ракавици

Оценка на стоката:

DEN 159.84
Достапност
Производот е достапен

?Можете ДА ДОБИЕТЕ - комплетот за пирсинг вклучува 34 парчиња накит за пирсинг : 18гр челични нокти за нос(6 парчиња), 18гр челичен прстен за нос(6 парчиња), црни ракавици(1 пар), влошки за алкохол(10 парчиња), 18гр пирсинг игли(5 парчиња), 20гр пирсинг игли(5 парчиња), стеги за пирсинг за еднократна употреба(2 парчиња) Можете да изберете различни стилови на прстен за нос и нокти за нос за да одговараат на различни дневни облеки. ?ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ-Изработен од квалитетен нерѓосувачки челик, висока отпорност на ' рѓа, безбеден за носење. Висока полирана мазна површина, лесна за чистење, удобна за носење. Хипоалергично, безбедно за чувствителна кожа. Може да се користи за почетници или професионалци. ?ПРОФЕСИОНАЛЕН КОМПЛЕТ ЗА КИРПИНГ-Строга контрола на квалитетот секој вид игли за пирсинг ќе биде спакуван во запечатена кеса. Осигурајте се дека ќе пристигне во одлична состојба. Сите комплети за алатки за пирсинг на носот се сосема нови, индивидуално пакување и неискористени. Сите предмети се 100% стерилизирани со користење на ео гас. ?СОВРШЕНО СНАБДУВАЊЕ со ПИРСИНГ-Професионалниот комплет за пирсинг вклучува се што ви треба за пирсинг на носот. Совршено како пирсинг на носот за секојдневно носење. Овие Комплети за Пирсинг се најдобриот подарок за Роденден, Божиќ, Денот На Годишнината, Денот на Вљубените, Свадбата и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката