.

.

Cyiecw жени флопи сонце модерно летно широко капаче за облога на плажа, капа UPF50 Патент Памук Памук

Cyiecw жени флопи сонце модерно летно широко капаче за облога на плажа, капа UPF50 Патент Памук Памук

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Слама Затворање на влечење. Само миење на рацете. Една големина најмногу се вклопува : Оваа големина на плажата Sunhat е околу 22,8 "-23,6", одговара на повеќето глави на дами. Цврсто ткаени за квалитетот и издржливоста; Дишење и ви помага да се оладите на сонце; Засенчете го лицето и задниот дел на вратот, донесете невидени чувства и убавина. Одлична заштита од Сонце УВ : Летната флопи капа има силна анти-УВ функција, UPF 50+; Широкиот голем флопим му дава совршена сенка на вашето лице, помогнете во заштитата од штетните зраци на Сонцето. Бидете здрави засекогаш!. Елегантен изглед : Оваа женска виткање на сонцето со тесен лак околу круната од слама капаче го прави капакот на шапката, да ве направи повеќе шармантни и симпатични во текот на летото!. Лесно за носење : Сончевата капа е преклопна и пакувачка за патување и струка, совршена за облека за плажа, риболов и пешачење, итн. Лесен и многу дише. Услуга по продажба : Ако има какви било прашања или не се задоволни со нашата капа на флопи плажа, ве молиме контактирајте со нас, ќе дадеме се од себе за да ви дадеме најзадоволително решение. Една големина најмногу се вклопува : Оваа големина на плажата Sunhat е околу 22,8 "-23,6", одговара на повеќето глави на дами. Цврсто ткаени за квалитетот и издржливоста. Дишење и ви помага да се оладите на сонце; Засенчете го лицето и задниот дел на вратот, донесете невидени чувства и убавина. Одлична заштита од Сонце УВ : Летната флопи капа има силна анти-УВ функција, UPF 50+; Широкиот голем флопим му дава совршена сенка на вашето лице, помогнете во заштитата од штетните зраци на Сонцето. Бидете здрави засекогаш!. Кога станува збор за лето, многу е важно девојчињата/дамите/жените да се заштитат од директно силно сонце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката