.

.

Подароци за ден на в Valentубените Саксигол за момче 2023 година задебелен Шерпа наредени ватирани палта Смешни божиќни графички зипни дуксери мажи мажи

Подароци за ден на в Valentубените Саксигол за момче 2023 година задебелен Шерпа наредени ватирани палта Смешни божиќни графички зипни дуксери

Оценка на стоката:

DEN 767.84
Достапност
Производот е достапен

Материјал : Памук и рајон Материјал пријателски за кожата : мека и удобна за допир, дишење, чувајте топло и издржливо. Јакни за мин, погодни за есен, пролет и зима. Затворање на патент. Палта за мажи Модна топла големина : m/l/xl/2xl/3xl/4xl, а не со големина на САД. Ве молиме, изберете ја големината на качурки според ширината и бистата на рамото, препорачајте 2-3 големина нагоре затоа што преку џемпер или Џемперот се вклопува. Палта/јакни за дизајн на мажи : Долги ракави; Класичен тип на капи; носете го на работа или на ручек, овој основен главен плакар може да се носи во многу прилики. Поврати јакна на отворено елеци за пешачење, пешачење на отворено меки јакни, мажи пешачење на отворено руно јакни, машки тешка категорија Шерпа, обложена руно качулка, јакни од руно јакни, палто, машко руно јакни со капи, класичен тип; носете го на работа или надвор за ручек, оваа суштинска главна платана може да се истроши За многу прилики. Зип јакна на отворено елеци за пешачење, пешачење на отворено меки јакни, мажи пешачење на отворено руно јакни, машки тешка категорија Шерпа, наредени руно, худи јакна, мажи руно јакни палто, машка руно јакни и палто, машка руно јакна Менс Фланнел јакни Менс јакни Менс јакни Менс јакни со јакни со јакни со јакни со јакни со јакни со јакни со јакни со јакни со јакни со јакни со јакни, мантиски мантили, вештачки вести Јакни за велосипедизам за мажи, памучни лесни јакни, памучни јакни со лесни јакни, машки палта и јакни. Машки јакни обични стилски големи и високи јакна мажи осветлуваат јакни со јакна за мажи лесни јакна од јакни со јакни поштеди качулка y2k мажи јакни y2k јакни за жени јакни за тинејџери јакни за мажи поштедуваат качулки за мани За мажи зимски јакни за мажи дуксери јакни за мажи Худи Зипер јакни за мажи худи дизајнерски јакни за мажи худи дизајн јакни за мажи худи кул јакни за мажи худи јакни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката