.

.

Рибок Машка Класична Ренесансна Патика

Рибок Машка Класична Ренесансна Патика

Оценка на стоката:

DEN 1361.60
Достапност
Производот е достапен

100% Кожа Вратило мери приближно низок врв " од лак. ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : овие класични патики имаат кожен горен дел за мека потпора со зашиени прекривки и бренд повици на јазик, страни и шалтер. ЕФИКАСНА ПОДДРШКА ЗА СТАПАЛАТА : овие стилски тренери СО среден ѓон ЕВА и лесен амортизирање што трае многу прошетки и џоги. УДОБЕН и ЦВРСТ ДИЗАЈН : Оваа обувка има дизајн со низок крој кој обезбедува подвижност на глуждовите; мемориската технолошка пена sockliner обезбедува удобност. ЧЕВЛИ ЗА ТРЧАЊЕ СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Идеални За долги прошетки, трчање и пешачење. Машката Класична Ренесансна Модна Патика рибок е за традицијата, квалитетот и чистиот стил. Ако така се тркалате, овие класични чевли за пешачење го носат дома. Детални шевови, хит На Унион Џек флејр и подножје за нозе брилијантно дизајнирани за мека удобност се судираат за космичка изведба и ѕвездената мода од старата школа што ја посакувате во вашите секојдневни обувки. Рибок е основан од една од најдобрите можни причини : спортистите сакаа да трчаат побрзо. Така, Во 1890-тите, Џозеф Вилијам Фостер направи некои од првите познати чевли за трчање со шила во нив.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката