.

.

Wrangler Ригс Работна Облека Машка Права Нога Алатка Панталони

Wrangler Ригс Работна Облека Машка Права Нога Алатка Панталони

Оценка на стоката:

DEN 418.56
Достапност
Производот е достапен

97% Памук, 3% Спандекс Затворање на патент. Машинско Перење. РЕДОВНО ВКЛОПУВАЊЕ. За секоја задача, овие панталони ве одржуваат удобно цел ден. Редовно вклопување и отворање на права нога, овие панталони комбинираат форма и функција за крајната работна облека. СОБА2ПОДВИЖЕТЕ СЕ. Изградени со набиена меѓуножје и растеглива ткаенина, овие панталони ви даваат дополнителен опсег на движење на работата. Зглобните колена ви дозволуваат да се движите, свиткате и истегнувате во удобност. ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА. Завршено со издржливи засилувања, оваа работна панталона е изградена да трае. Плоча за удар на полите, засилена контрастна лента на џебовите и задните џебови наредени од 1000 негирачи Дупон Кордура обезбедуваат овие панталони да се држат со текот на времето. РИГС РАБОТНА ОБЛЕКА. Доволно издржлив за да се спротивстави на секојдневното абење на тешките работни места, без да жртвува одличен изглед. Спарете се со вашите омилени работни кошули РИГС за да ја комплетирате гардеробата за работна облека. СКЛАДИРАЊЕ НА КОМУНАЛНИ УСЛУГИ. Овие работни панталони се направени со издржливо складирање : (2) задни џебови, (2) предни џебови, (1) џеб за часовници. Страничен џеб за комунални услуги со Поставата На Кордура. ВРАНГЛЕР РИГС РАБОТНА ОБЛЕКА : без оглед на работата, време е да се засили. Нема ништо како чесен работен ден направено во вистинската работна облека. Без разлика дали сте професионален електричар, хобист дрводелец или градежен работник, ќе најдете ДЕКА НАШАТА РАБОТНА ОБЛЕКА РИГС за мажи е дизајнирана имајќи ја предвид удобноста и корисноста.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката