.

.

ФИОКСА ДВЕ ПИЗИЈА ИСПИТУВАЕ ЗА МАИ МАНСКИ ЛЕТЕР ГРАФИЧКИ ТЕЕ И ЛАПА ПАНТИ

ФИОКСА ДВЕ ПИЗИЈА ИСПИТУВАЕ ЗА МАИ МАНСКИ ЛЕТЕР ГРАФИЧКИ ТЕЕ И ЛАПА ПАНТИ

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна. Повод : Оваа облека со две парчиња за мажи е совршена за датира, свадба, британд, коктел, забава, клуб, вечера, ноќна ноќ, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Префериран подарок : Оваа облека од две парчиња за мажи е одличен подарок за празници за семејство, сопружник и пријатели. Флетање силуети и дизајни ги истакнуваат вашите облини. Погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Боја : Сина и бела боја : Предопсен тип : букви за букви : влечење, џеб, тип на табела : тип на типом : панталони, џемпери за џемпери : тркалезна врата Должина : Кратко миење на ракави : или професионален сув чистење : Не.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката