.

.

Шорцеви за пешачење за мажи од 7 “, без лагер за вежбање Брзо суво 2 џебови со патенти отпорни на вода

Шорцеви за пешачење за мажи од 7 “, без лагер за вежбање Брзо суво 2 џебови со патенти отпорни на вода

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

89% најлон, 11% спандекс Затворање на влечење. Удобна ткаенина. Ткаенината отпорна на вода ви овозможува брзо суво, дише, добро спортско искуство. 2 длабоки и големи џебови од патент. 3Д -џебовите на карго обезбедуваат повеќе простор за складирање за да го чувате вашиот телефон или други скапоцености безбедни за време на вашите вежби. Без дизајн на лагер. Шорцевите за тренингот без лагер се многу флексибилни и не ја казнува вашата кожа, обезбедувајќи поголем опсег на движење. Вграденото затворање на влечење се прилагодува за да одговара на половината слободно, спречувајќи ги шорцевите за теретани да се лизгаат кога вежбате. 7 '' Шорцеви за тренингот со инсем совршено одговара на тренингот, салата, пешачење, трчање, фитнес, кошарка, вежбање други активности на отворено итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката