.

.

Адидас Оригинали Детска Суперѕвезда Панталони

Адидас Оригинали Детска Суперѕвезда Панталони

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер 100% рециклирана полиестерска обвивка. Машинско Перење. Редовното вклопување не е тесно и не е лабаво, совршено вклопување помеѓу нив. Ребрести манжетни. Извлекувањето на еластичниот струк ви овозможува да го прилагодите вашето вклопување; ребрести манжетни за цврсто вклопување. Класичен спортски изглед направен само за деца. Панталоните за патеки на овие јуниори покажуваат иконски 3-Ленти на нозете. За модерен допир, ткаенината од трикот е направена од рециклирани полиестерски влакна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката