.

.

Црна Пластична Школка 4пин Машки + Женски Дин Адаптер Аудио Приклучок ИНТЕРФЕЈС АВ Конектор -

Црна Пластична Школка 4пин Машки + Женски Дин Адаптер Аудио Приклучок ИНТЕРФЕЈС АВ Конектор -

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

●Име на производ : Дин Аудио Конектор, Тип : ДИН 4-пински Машки и Женски €Димензија : машка големина : 56 X 15 mm / 20.59 инчи (L*D) женска големина : 55 x 17 mm / 20.59 инчи (L*D), За Дијаметар на кабел : 6mm / 0. €Материјали : din женски машки тип аудио адаптер изработен од квалитетен метален и Црн пластичен случај. Кога инсталирате, ве молиме прицврстете ги металните фиксни внатрешни ракави испакнати јазичиња и пластична заштитна обвивка. €Апликација q : овој адаптер првенствено се користи со професионална аудио и видео опрема, тие можат да се применат на микрофонски врски/аудио електроника, засилувачи и апликации за каблирање. Quackage® : 3 Пар Din Приклучок Машки + Женски Аудио Адаптер, Овде со нашата 90-дневна гаранција за купување без ризик за враќање на парите. Опис на производот : Големина : ДИН 4-пински Машки и Женски. Спецификација : име На Производ : Тип на конектор За Заварување : Стандарден изолиран Приклучок за Женски-Машки Аудио Адаптер /конвертор, Со Обликувана Црна Пластична Боја На Капакот : црна; главен материјал : пластика, Големина на метал : 5,5 x 1,5 cm/ 2,2" x 0,6" (должина * длабочина) Содржина На Пакетот : 3 Stes x Din Приклучок 4 Pin Машки + Женски Аудио Адаптер Забелешка : При Инсталирање, Проверете Дали Висината На Внатрешниот Капак За Фиксирање На Металот Е доволно високо, Така Што Внатрешниот Ракав За Прицврстување на металот Е прицврстен На Пластичната Заштитна Обвивка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката