.

.

Козипанда Бебешки Заби, Играчки За Заби За Бебиња 0-6 Месеци, Никогаш Не Испуштајте Играчки За Заби За Бебиња Силиконски, Играчки За Новороденчиња, Цуцла За Заби, Игр?

Козипанда Бебешки Заби, Играчки За Заби За Бебиња 0-6 Месеци, Никогаш Не Испуштајте Играчки За Заби За Бебиња Силиконски, Играчки

Оценка на стоката:

DEN 239.84
Достапност
Производот е достапен

СОВРШЕН СМИРУВАЧКИ ЗАБИ : Дизајниран Во форма на мајчини гради и брадавици, 2 брадавици од двете страни, бебето лесно може да ја стави брадавицата во уста дозволувајќи му да го практикува рефлексот на фаќање, со што ги обликува моторните вештини, исто така, тоа е одличен начин да го спречите вашето бебе да ги цица прстите. ЛЕСНО ЗА ПЕРЕЊЕ : материјал без БПА, висококвалитетен силикон за храна, безбедно за машина за миење садови и замрзнувач. Можност за стерилизација во топла вода што врие и стерилизатор на пареа. Проточната вода исплакнете ја откако ќе ја користите целосно добро. НИКОГАШ НЕ ПАЃАЈТЕ : дизајн За Носење и против паѓање, зглобот на бебето сепак може да биде слободен што ја одржува раката удобна. Нема потреба клип, исто така, спречува губење и паѓање. ЛЕСЕН ЗА ДРЖЕЊЕ : шуплив силиконски заби во форма на пиле Од Козипанда, рачка скриена во внатрешноста на забите му помага на раката на детето во удобна положба. 100% БЕЗБЕДНОСТ : Изработен од висококвалитетен силиконски материјал за храна, мек и џвакан, безбедност за џвакање на бебето. Бпа-бесплатно и без фталат, многу флексибилно и пријатно меко. Дизајниран во форма на мајчини гради и брадавици, 2 брадавици од двете страни, бебето лесно може да ја стави брадавицата во устата. дозволувајќи му да го практикува рефлексот на фаќање, со што ги обликува моторните вештини, исто така, тоа е одличен начин да го спречите вашето бебе да ги цица прстите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката