.

.

Мираж Миленичиња Производи Коса Лак Шеврон Француски Барет, Светло Розова

Мираж Миленичиња Производи Коса Лак Шеврон Француски Барет, Светло Розова

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Нови производи за домашни миленици Издржлив и висок квалитет. Произведено во САД. Димензија на пакетот : 1.Нови производи за домашни миленици. Издржлив и висок квалитет. Произведено во САД. Димензија на пакетот : 1.Мираж е производител на производи за миленичиња кој има репутација за снабдување со висококвалитетни, економични производи за кучиња и мачки на бизниси во индустријата за миленичиња. Мираж е во семејна сопственост и ги произведува скоро сите наши производи во САД за да одржува високи стандарди за квалитет во нашите производи и правичност и интегритет со нашите вработени. со наследство кое опфаќа шест генерации во индустријата за миленичиња, ги разбираме уникатните предизвици со кои се соочуваат трговците на мало со производи за домашни миленици и со нетрпение очекуваме да им служиме на вашите деловни потреби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката