.

.

1 Парче Перика Капа Црна Растеглива Капчиња Перика Капа Решетка Перика Капа За Правење Перика

1 Парче Перика Капа Црна Растеглива Капчиња Перика Капа Решетка Перика Капа За Правење Перика

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Боја : Црна Количина : 1 КОМПЈУТЕР. Големина : Просечно 44см ( 17,32 инчи) - 54см (21,25 инчи). Дупките на капачето од перика се доволно големи и одговараат за сите плетенки со капчиња. Капачето за перика има 4 штипки, избегнувајте паѓање на косата, мека, лесна, еластична, многу удобна за носење и многу лесна за употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката