.

.

Zlxdp мини коса виткање железо 2 стап омлет керамички тројно барел електричен карачски ролери за цвеќиња од цвеќиња од цвеќиња

Zlxdp мини коса виткање железо 2 стап омлет керамички тројно барел електричен карачски ролери за цвеќиња од цвеќиња од цвеќиња

Оценка на стоката:

DEN 5013.60
Достапност
Производот е достапен

Анти-скалинг таблети, формата не е топла : интимен дизајн, избегнувајќи ризик од изгореници со висока температура Дизајн на заклучување на безбедноста : Дизајн на заклучување на грбот за лесно работење. Контрола на температурата на ЛЦД-екранот : Контрола во реално време на промените во температурата. Алуминиумска легура, керамичка обвивка : Ослободете голема количина на негативни јони по загревањето, ефективна нега на коса. 360 ° ротирачки анти-острици на опашката : Секоја форма може да направи што сакате. Таблети против скалансирање, формата не е топла : интимен дизајн, избегнување на ризик од согорување на висока температура. Дизајн на заклучување на безбедност : Дизајн на заклучување на грбот за лесно работење. Алуминиумска легура, керамичка облога : Ослободете голема количина на негативни јони по загревањето, ефективна нега на коса.360 ° Ротирачки анти-врзани линија на опашката : Секоја форма може да направи што сакате. Foretype може да се избере : 26mm или 32mmpower : 55 W за термостатски тип 26мм/ 60 W за термостатски тип од 32мм/ 80 W за интелигентен тип 26мм/ 90 W за интелигентен 32мм типериран напон : 220 V AC 50 Hz.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката