.

.

Скринчи За Коса Карирани Еластични Врски За Коса Држач За Конска Опашка Ленти За Коса За Женски Додатоци Скринши Од Бандана

Скринчи За Коса Карирани Еластични Врски За Коса Држач За Конска Опашка Ленти За Коса За Женски Додатоци Скринши Од Бандана

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

€®Совршен Трендовски Подарок Q : Одлична ткаенина И симпатичен дизајн Вратоврски за Коса присутни за себе, ќерка, мајка, девојка, деца, божиќна забава или новогодишна забава или само мал подарок за најблиските €●Симпатична Карирана Лента За Коса Со Шаблон● : различни стилови префект за жени и девојки.Секој стил е стилски и удобен за носење.Можете да одговарате на вашите најмногу облеки и многу фризури,како што се дредови или опашка. Што Доаѓа Во Секое Пакување} Пакетот вклучува различни Скринши За Коса бидејќи сликите, Сорти на бои можат да ја задоволат вашата дневна шминка и лесно ДА ЈА НАПРАВИТЕ вашата фризура, да направите да изгледате пошармантно. €édaly Додатоци За Коса ® Изработени од висококвалитетен материјал, меки и удобни за носење, силна еластика ги прават овие скринши совршени за одење, трчање, спорт итн. €éstafiction ® ако нашиот држач за конска опашка има некакви дефекти надомести, ние ќе ви дадеме целосна наплата или нова од нашите ленти за глава. Ние ќе се потрудиме брзо да го решиме вашиот проблем!. Одговара на различни стилови на коса, повеќето луѓе од различни возрасти, добри додатоци за забави, фестивали, костими, секојдневно носење, практични подароци за луѓе на кои им се потребни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката