.

.

Henyyemei пареа маска за очи за суви очи и бела маска за спиење на бучава

Henyyemei пареа маска за очи за суви очи и бела маска за спиење на бучава

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Природниот лаванда -мирисот на лаванда го прави искуството многу пријатно Нежната топлина и мирисот на лаванда ги прават овие да се чувствуваат неверојатно. Не купувајте ако сте алергични на лаванда. Само-загреана маска за очи- Маските за затоплување на очите се лесни за употреба бидејќи се затоплуваат и не бараат дополнителен извор на топлина. Само отворете и ставете го, автоматски започнува да се загрева и загрева. Тие остануваат топло за пристојно време (30-45 минути) и се доволно удобни за спиење. Помага да се оживеат болно, уморни очи. [Вграден избор на бела бучава] : Оваа маска за слушалки за 3Д за спиење од henyemei е маската што е комплетна со 8 вградени бели звуци за избор, што е корисно ако не сте сигурни што да изберете од вашата омилена музика или Аудио платформа. Десната маска за спиење може потенцијално да биде еден начин да се постигне звук на спиење и сите здравствени придобивки што одат со неа. [HD стерео звук] : Белиот шум за спиење може да се спари на вашиот паметен телефон лесно како вклучување на чешма и да создадете изолиран простор за да се концентрирате на релаксација. Потребни се околу два часа за целосно да ги наплатите, и ќе добиете помеѓу осум и десет часа HD стерео време за репродукција на звук со тоа. Слушалките за спиење Маска Користете рамни слушалки навлечени во ткаенината на маската што безжично се спарува со кој било уред со сино-заб, кој е на 15 до 30 метри од местото каде што спиете. [2022 Најновата маска за слушалки за спиење] : 3 Во 1 Спиење машина за звук на бела бучава, 3Д маска за спиење и слушалки за спиење со сино-заб. При користење на овие маски за очи со сино-заб за да ви помогне да спиете, постои тајмер за автоматско исклучување што можете да го поставите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката