.

.

СП-4 Паста за Заби, Осветлување &засилувач; Отстранување Дамки Паста За Заби, Белење На Заби Паста За Заби, Природен Белење На Заби, Сп-4 Свеж Здив Паста За Заби, Грижа ?

СП-4 Паста за Заби, Осветлување &засилувач; Отстранување Дамки Паста За Заби, Белење На Заби Паста За Заби, Природен Белење На Заби,

Оценка на стоката:

DEN 1419.20
Достапност
Производот е достапен

Природни Состојки : Осветлување И Отстранување Дамки Пастата за Заби содржи природни состојки кои ефикасно и брзо ги отстрануваат долгогодишните дамки предизвикани од кафе, чај, вино Може да ги избели забите додека го отстранува лошиот здив во устата. Благи : природните состојки во нашата паста за заби се доволно нежни за секојдневна употреба и ја поддржуваат целокупната уста. Неговиот природен вкус ја остава устата свежа! Направете го секој видлив дел од вашата насмевка побелен!. Го освежува Здивот : Збогувајте се со лошиот здив со Нашата Паста за Заби со Свеж Здив! Тоа помага да се елиминира лошиот здив и ја остава устата да се чувствува свежа и чиста, Избелувајќи За Да Се Отстранат Дамките и Длабоко Чиста. Долготрајно : Одржувајте го здивот свеж и духот висок цел ден со нашата долготрајна формула за паста за заби, ви носи подобро расположение. Лесен за употреба : Едноставно измијте ги забите со нашата паста за заби 3 минути, двапати дневно за најдобри резултати.Со Нашето Осветлување И Отстранување Дамки Паста за Заби, одржувањето насмевка никогаш не било полесно!. Природни Состојки : Осветлување И Отстранување Дамки Пастата за Заби содржи природни состојки кои ефикасно и брзо ги отстрануваат долгогодишните дамки предизвикани од кафе, чај, вино. Може да ги избели забите додека го отстранува лошиот здив во устата. Благи : природните состојки во нашата паста за заби се доволно нежни за секојдневна употреба и ја поддржуваат целокупната уста. Неговиот природен вкус ја остава устата свежа! Направете го секој видлив дел од вашата насмевка побелен!. Го освежува Здивот : Збогувајте се со лошиот здив со Нашата Паста за Заби со Свеж Здив! Тоа помага да се елиминира лошиот здив и ја остава устата да се чувствува свежа и чиста, Избелувајќи За Да Се Отстранат Дамките и Длабоко Чиста. Долготрајно : Одржувајте го здивот свеж и духот висок цел ден со нашата долготрајна формула за паста за заби, ви носи подобро расположение.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката