.

.

Бејбирис Голем Комплет За Фрлање Бебиња, 14, 5х8, 5 Рустикална Дрвена Рамка, крем монтирање, Бронзена метална боја

Бејбирис Голем Комплет За Фрлање Бебиња, 14, 5х8, 5 Рустикална Дрвена Рамка, крем монтирање, Бронзена метална боја

Оценка на стоката:

DEN 275.20
Достапност
Производот е достапен

Голем / Близнаци Комплет За Фрлање Бебиња со прекрасна Рамка За Прикажување На 3д Даб Зачудувачки и уникатен-совршен спомен за себе, или ако купувате како подарок. Фатете ги малите раце и нозе на бебето во незаборавни гипс што ќе траат цел живот. Доаѓа со многу прашоци за да создаде до 12 гипс за новороденче и 6-8 за 3-годишно дете. Сите рачно изработени и собрани во ВЕЛИКА британија!. Зачудувачки Комплет За Кастинг За Бебиња, крајниот подарок за спомен, доаѓа со многу алгинат и гипс што ви овозможува да земете уште повеќе фрлања од вашето прекрасно бебе или двојно прекрасни близнаци! Прекрасната голема рамка со ефект на даб има две многу 6, 5х4, 5" области за прикажување, простор за фотографии од 6х4" (што е стандардна големина на фотографијата) и простор од 1х3" за да ги ставите деталите за бебето. Се е вклучено за да се направат убави живописни фрлања на рацете/нозете на вашето бебе и исто така да се прикажат во луксузна британска рачно изработена рамка. Овој комплет за фрлање бебиња е одличен или за едно дете, или за близнаци поради областа за двојно прикажување и многу алгинат и гипс во прав. 3Д кастингот ви дава неверојатни резултати и вечен потсетник за тоа колку малку биле рацете/нозете на вашето бебе некогаш. Секој детален принт, линија и брчки на раката/стапалото на вашето бебе е заробен, ќе бидете изненадени од фантастичните резултати и ќе ги цените вашите гипс засекогаш повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката