.

.

Симпатичнаrow Фрли Перница Покрива Во собата на 2 Перница Случај За Кауч Софа Спална Соба Автомобил Декоративни Перници

Симпатичнаrow Фрли Перница Покрива Во собата на 2 Перница Случај За Кауч Софа Спална Соба Автомобил Декоративни Перници

Оценка на стоката:

DEN 223.84
Достапност
Производот е достапен

Краток Кадифен Произведено во САД Или Увезено. Материјал : овој смешен комплет за навлаки за перници за фрлање од 2 е изработен од висококвалитетен краток кадифен, се чувствува мазно, а ткаенината е пријателска за кожата и издржлива.што помага да спиете полесно и поудобно. Скриен Дизајн На Патент : декоративната навлака за перници прифаќа невидлив дизајн на патент,кој е потрајен,поубав и подобар во сила,не само што може да го разубави изгледот на навлаката за перници,туку и лесен за вметнување и отстранување. Удобно И Убаво : кратката кадифена навлака за перници обезбедува кадифен меко чувство,супер мек допир,помага да спиете полесно и поудобно,при инсталирање на перницата, скриениот патент на дното може многу лесно да се отвори и затвори. Декорација : овој капак за перничиња за кревет има различни живописни бои за да одговара на вашата различна декорација,на пример совршено оди со дневна соба,спална соба,канцеларија,автомобил,кауч,софа и така натаму,едноставен брз начин за ажурирање на вашиот домашен декор. Одличен Подарок : овој капак за перница за фрлање е дизајниран со стилски изглед и може слободно да се стилизира за совршено да го надополни секој амбиент и да му даде на вашиот дом достоинствен и елегантен изглед,идеален подарок за пријателите и семејството,сопругата и сопругот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката