.

.

Секогаш Ќе Висам Со Тебе Симпатична Бебешка Мрзливост На Куќиштето За Перница За Фрлање Дрво, 18х18 инчи Смешна Кутија За Перница За Фрлање Мајка, Подароци За Мајка, Б

Секогаш Ќе Висам Со Тебе Симпатична Бебешка Мрзливост На Куќиштето За Перница За Фрлање Дрво, 18х18 инчи Смешна Кутија За Перница За Фрлање Мајка,

Оценка на стоката:

DEN 159.84
Достапност
Производот е достапен

100% Фланелен СОВРШЕН ДЕКОР : погоден е за секоја пригода, како спална соба, читална, дневна соба, трем. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен полиестерски лен. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : овие прекрасни дезени ќе создадат пријатна атмосфера за вашиот дом. ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА : Вметнете ИЛИ филер не се вклучени!. ГОЛЕМИНА : 18 х 18 во. Украсете и разубавете соби и подарете подароци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката