.

.

Гамаго Фокс Патување Вратот Перница За Тинејџери И Возрасни-Симпатична Авион Перница За Патување-Ултра Мека Ткаенина Полнети Со Микробранови За Летови, Автомобил,

Гамаго Фокс Патување Вратот Перница За Тинејџери И Возрасни-Симпатична Авион Перница За Патување-Ултра Мека Ткаенина Полнети Со Микробранови

Оценка на стоката:

DEN 415.84
Достапност
Производот е достапен

НАЈСЛАТКАТА ПЕРНИЦА ЗА ПАТУВАЊЕ ДОСЕГА : Донесете насмевки на лицата на сопатниците на вашиот следен лет додека одите во авион со стил со оваа неверојатно симпатична перница за вратот исполнета со микробранови зрна што ја прави удобна колку што е симпатична ИСПОЛНЕТА СО МИКРО-МОНИСТРА ЗА НЕЖНА ПОДДРШКА : за разлика од тврдата мемориска пена, оваа перница за патување лесно се обликува околу вратот и седиштето додека ја потпира главата без непријатно да ја турка напред, што исто така ја прави идеална перница за патување за деца. ИЗДРЖЛИВАТА, ФЛЕКСИБИЛНА и УЛТРА МЕКА ТКАЕНИНА ќе ве заспие како бебе додека патувате низ светот со авион, автомобил и воз. По враќањето дома, едноставно фрлете го на креветот каде што може да се удвои како симпатична перница за фрлање и стилски кул декор на лисицата. БАРАТЕ СЛАТКИ ПОДАРОЦИ ОД ЛИСИЦА? Тогаш не гледам подалеку! Имаме и други слатки перници за вратот во форма на фламинго, еднорог, сирена, мрзливост и нарвал. Изберете го вашиот омилен подарок за вашите пријатели и семејство. Совршен за родендени, празници и бел слон. ГАМАГО ВЕТУВАЊЕ : тоа е едноставно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката