.

.

Велигден Зајачиња Фрли Перница Покритие Гроздобер Шик Велигден Перница Случај Пролет Сезона Цветни Перница Покритие Квадратни Декоративни Перница Дома Декор За ?

Велигден Зајачиња Фрли Перница Покритие Гроздобер Шик Велигден Перница Случај Пролет Сезона Цветни Перница Покритие Квадратни Декоративни Перница

Оценка на стоката:

DEN 239.84
Достапност
Производот е достапен

Памучна Постелнина Висококвалитетни материјали : памучна ленена ткаенина,Мекост, удобност и Пропустливост се најистакнатите карактеристики на оваа ткаенина. Стандардна големина : 26х26ин (ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см). Уникатен дизајн : моделот е отпечатен од две страни; Долен невидлив патент и има иста боја како ткаенината. Забелешка : само Навлака за Перница, влошката не е вклучена. Велигденски Ден Подарок, Добредојде Пролет, Исус Воскресна. Неговиот стилски стил совршено одговара на вашиот тросед, кревет или автомобилско седиште и додава многу шарм на местото каде што го поставувате. Прилагодено Дното невидлив патент, и има иста боја како ткаенина. Забелешка : само Навлака за Перница, влошката не е вклучена. Велигденски Ден Подарок, Добредојде Пролет, Исус Воскресна. Неговиот стилски стил совршено одговара на вашиот тросед, кревет или автомобилско седиште и додава многу шарм на местото каде што го поставувате. Прилагодено и трговија на големо : ние поддржуваме услуги за прилагодување и трговија на големо, доколку е потребно, ве молиме контактирајте не веднаш по нарачката, ќе ви обезбедиме внимателна услуга. Фрли Капак За Перница Модна Перница Покријте Квадратна Навлака За Перница Со Патент Домашен Декор за Спална соба За Софа дневна соба материјал за спална соба : памучен лененуникатен дизајн : двострано печатење, Чиста технологија за печатење со богати детали невидлив патент, Лесно вметнување и отстранување на вметнување перница применливи места : Особено погодни за перница за стол, перница за софа, перница за автомобил, внатрешна декорација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката